Povinnosti předsedy SVJ je činnost jen pro někoho. V první řadě činnost profesionálního předsedy vyžaduje obrovskou psychickou odolnost, hned v druhé řadě znalosti a odbornost. To obnáší slušné povědomí o právu a právních souvislostech, aby předseda zvládl komunikaci s právníky, znalosti stavebně-technických parametrů staveb, domů, orientaci v daňové a účetní problematice, dále pak značné vyjednávací schopnosti a odolnost pro komunikaci s dodavateli čehokoliv i vlastními sousedy. Tyto všechny povinnosti předsedy my umíme a máme jako společnost v malíčku. Proto dokážeme zajistit vše řádně, včas a především ve prospěch domu jako celku, tedy se zaměřením na úspory a řádné zabezpečení správného fungování domu. V neposlední řadě jsme připraveni obhájit naše rozhodnutí na shromáždění a nést zodpovědnost za učiněná rozhodnutí a výkony.

Výkon funkce předsedy SVJ v bytovém domě je náročný a zodpovědný úkol. V době, kdy je na internetu nepřeberné množství informací a doporučení a každý jeden je chytrý a chytřejší a ještě ke všemu dlouholetý soused, je zvládnutí této funkce prekérní záležitost. Nyní však zákon č. 89/2012 Sb. umožňuje převzít plnou právní zodpovědnost za Společenství vlastníků třetí osobu, voleným smluvním partnerem, a proto nabízíme službu Profesionální předseda SVJ.

VÝHODY:

  • Externí předseda převezme plnou zodpovědnosti za správu domu SVJ
  • Snížení/optimalizace mzdových nákladů
  • Optimalizace nákladů a objemů dodávek od dodavatele služeb pro vaši nemovitost (energie, teplo, voda, plyn, pojištění, po revizní opravy, správce domu, výběrová řízení apod.)
  • Pravidelné informační výstupy a přehledy činností dostupné všem vlastníkům
  • Flexibilita – pro nás je výkon funkce externího předsedy pracovní náplní, děláme jak ve všední dny, tak při nutnosti i ve svátky či víkendy
  • Plnou a okamžitou kontrolu nad uzavřenými smlouvami a náklady SVJ

PŘEDSEDA SPOLEČENSTVÍ VLASTNÍKŮ jedná samostatně, a to na základě volby shromáždění SVJ a výkon externího předsedy SVJ je kontrolován kontrolní komisí či revizorem z řad členů SVJ. Profesionální předseda SVJ jedná striktně na základě platného zákona a přijatých stanov SVJ.

Každý dům je specifický a je nutné procesy řádně a správně nastavit. Tato témata budou předmětem osobního setkání, kde vám dokáže přínosy této služby, povinnosti profesionálního předsedy, náš zástupce vysvětlit a přiblížit.

Kontakt: Ladislav Šturc, 281 916 626, 775 114 609, svjpredseda@svjpredseda.cz kontaktní formulář

Váš budoucí Předseda

Ladislav Šturc v. r.

* Profesionální předseda SVJ je budoucností pro správu nemovitostí. Nejen, že z pozice velké společnosti máme schopnost dohodnout výhodné podmínky, ale i zaručit kvalitu, kterou různí dodavatelé služeb poskytují.


Potřebujete více informaci?

KONTAKTOVAT