Přijetím zákona č. 89/2012–NOZ bylo umožněno zvolit statutárním orgánem společenství vlastníků jednotek fyzickou či právnickou osobu, která není členem SVJ (nesplňuje podmínku vlastnictví jednotky). Tato funkce se nazývá Předseda společenství vlastníků.

 

Společnost 100 DIRECT s.r.o. byla založena právě za tímto účelem tj. vykonávat funkci Předsedy SVJ pro jednotlivá společenství vlastníků jednotek.

Jednatelé i pracovníci společnosti jsou dlouhodobě činní v oblasti realit a správy nemovitostí, a díky tomu disponují letitými zkušenostmi péče o klienty, vlastníky jednotek a jednání s nimi.

 

Hlavní cíl:       Právní jistota, efektivita, kontrola, zpětná vazba, úspora provozních nákladů SVJ. Profesionální vedení a komunikace.

Hlavní myšlenka:     Převést povinnosti statutárního orgánu na profesionály a odborníky z oboru. Dobrý pocit z fungování a chodu správy nemovitosti při plné kontrole.

Motto: Řízení, Řešení, Odpovědnost

V případě potřeby se můžeme obrátit na svou sesterskou společnost, Context Consult s.r.o., která se specializuje na kompletní správu nemovitostí a to více než 10 let. Možnost využití odborného zázemí k pokrytí komplexních služeb souvisejících s nemovitostmi. Jedná se zejména o možnost odborných posudků, konzultací, právních služeb, prodejů či pronájmů, revizí technologií, popř. stavebních či servisních zásahů na domě.

Výkon funkce předsedy SVJ je vyvolán skutečnou potřebou řídit SVJ podle závazných pravidel plynoucích ze stanov a zákona. Nová legislativa klade vysoké nároky na zkušenosti a znalosti řídících osob společenství. Činnosti profesionální předsedy, kterou naše společnost vykonává je na vysoké odborné úrovni. Společnost 100 DIRECT s.r.o. je zapsaná pod IČ: 05585848. Samozřejmostí je pojištění odpovědnost společnosti i statutáru s limitem 5 mio.

Zástupce naší společnosti, pan Ladislav Šturc – jednatel a profesionální předseda SVJ, školí stávající předsedy SVJ k výkonu funkce předsedy společenství vlastníků jednotek. Více zde


Potřebujete více informaci?

KONTAKTOVAT