Správa bytů v pronájmu

posted in: AKTUALITY | 0

Pro koho je správa bytů v pronájmu určena?

Správa bytů v pronájmu je určena pro každého majitele nájemního bytu, kteří si chtějí ulehčit od veškerých starostí a povinností a převést správu bytu v pronájmu na profesionály.

Od jakých starostí Vám profesionální správa bytů v pronájmu ulehčí?

Služba správy bytů v pronájmu zahrnuje komunikaci s nájemníky, dodavateli energií, úřady, údržbáři i SVJ, hlídání platnosti nájemní smlouvy, hledání nových nájemníků s dostatečným předstihem a prověřování jejich bezúhonnosti a bezdlužnosti, zajištění oprav a pravidelné údržby, předávání a přebírání nemovitosti, vybírání nájemného, kontrola úhrad, případné zasílání upomínek a vymáhání dlužníků.

Jaké další výhody správa bytů v pronájmu přináší?

Pro majitele bytu představuje správa bytu v pronájmu stabilní pasivní příjem, aniž by s pronájmem měl jakékoli starosti. Další výhodou je propojenost různých činností, které mohou se správou bytu v pronájmu souviset. Příkladem může být právní služba, realitní činnost, pojištění, účetnictví nebo technická podpora. Ke všem z těchto sfér máme blízko či známe spolehlivé dodavatele těchto služeb.

Nejcennější ale pro majitele bytu bude zisk času, který by nad správou bytu v pronájmu jinak strávil. Neposlední výhodou správy bytu v pronájmu je úleva od potenciálního stresu a zodpovědnosti, která se se správou bytu může pojit. Tato služba Vám tedy poskytne čas a úlevu od stresu.

Chcete službu správa bytů v pronájmu nebo máte nějaký dotaz navíc?    Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účel vyřízení poptávky